Ден: 13.04.2023

Кратък Преглед

Трета Лига - Югоизточна Група 2022/2023

Стадион Садово

Локомотив 2
ОФК „Левски“ Карлово
2 - 1
Final Score

Кратък Преглед

Първа лига 2022/2023

Стадион „Христо Ботев“

Ботев (Вр)
Хебър
0 - 0
Final Score