Акредитации за дербито с Ботев (Пловдив)

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) приема Ботев (Пловдив) в мач от плейофите на втората четворка. Двубоят е насрочен за понеделник (25.05) от 17:45 часа на „Лаута“.

Журналистите, които желаят да отразят срещата, трябва да изпратят заявка с трите си имена и медията, за която работят, на имейл [email protected] до 25.05 в 12:00 ч.

Пропуските ще се раздават от 16:30 ч. до 17:30 ч. в деня на мача – на последния вход на трибуна „Спортклуб“ (този, който е в непосредствена близост до Южната трибуна).

Местата за журналисти са разположени точно под кабинката за телевизионния коментатор. Пресконференциите след срещата се провеждат в Южната трибуна, като за там се влиза от входа, който се намира най-близо до „Спортклуб“.