Георги Величков подаде своята оставка като изпълнителен директор

ПФК Локомотив Пловдив уведомява своите привърженици и футболната общественост, че изпълнителният директор на клуба Георги Величков е подал днес своята оставка.

Ръководството на клуба приема решението с уважение и изразява своята благодарност за положения труд, професионализъм и отдаденост през периода на съвместната работа.

Пожелаваме на Георги Величков здраве, успехи и удовлетворение във всички бъдещи начинания.