Локомотив и ЦСКА-София поделиха точките на „Българска армия“

Представителният отбор на Локомотив завърши наравно 0:0 при гостуването си на ЦСКА-София на стадион "Българска армия". "Черно-белите" имаха своите шансове пред гола, но не успяха да ги реализират.

Срещата започна с по едно положение пред двете врати. Първо Димо Бакалов се опита да затрудни защитата на "червените", а ЦСКА-София отговори с удар с глава на Каранга. В 15-та минута силен изстрел на Парвиз Умарбаев мина встрани от вратата на Китанов. Същото стори и Димо Бакалов в 31-та, но не намери целта.

Втората част започна с няколко добри атаки пред вратата на ЦСКА-София. В 54-та Дани Кики стреля от пряк свободен, а шутът му мина на сантиметри от напречната греда. В 58-та минута Веселин Марчев се оказа сам срещу вратаря, но ударът му бе блокиран от стража. Шест минути по-късно Десподов от състава на домакините се озова на добра позиция, но за щастие на Илко Пиргов не успя да уцели вратата. В самият край на двубоя Павел Виданов получи втори жълт и съответно червен картон, заради бавене на играта според главния рефер.

Локомотив: Пиргов,  Крумов, Виданов,  Котев (73 Тунчев), Везалов, Траянов, Телес (64 Йевтоски), Марчев, Умарбаев,  Бакалов, Кики (64 Камбуров)