Локомотив загуби от Берое с 1:2 в град Рила

Отборът на Локомотив (Пловдив) загуби третата си контрола от подготвителния лагер. “Черно-белите” отстъпиха с 1:2 на Берое в град Рила. “Заралии” поведоха чрез Лебон, Илиев изравни от дузпа, а Камбуров донесе успеха на “зелените. Срещата се игра много топло време – 35 градуса.

Двубоят по минути:

1′ Начало на срещата
5′ Центриране на Руан от ляво, Салинас стреля над вратата
11′ Удар на Лебон от Берое, Пиргов избива в корнер
16′ Изстрел на “заралии”, Пенчев бие встрани от вратата
30′ Двата отбора играят при много топло време – 35 градуса е в град Рила
38′ ГОЛ за Берое. Атака от дясно завърши с подаване към Олджай Алиев, който се разписа за 0:1
45′ Край на първата част

46′ Начало на втората част
53′ Удар на Камбуров, Пиргов спасява
55′ Шут от пряк свободен удар за Берое, отново Пиргов се намесва
56′ Нов изстрел на Камбуров, ново спасяване
59′ ГОЛ за Локомотив! Минчев бе съборен в наказателното поле и съдията отсъди дузпа. Илиев бе точен от бялата точка за 1:1
73′ ГОЛ за Берое. Камбуров засече центриране от дясно с глава за 1:2

90′ Край на срещата

Следващата проверка няма да е на 04.07 срещу Янтра, а срещу Славия на 05.07 в село Рилци.

Стартов състав: Илко Пиргов, Артур Крачун, Олексий Биков, Мартин Паскалев, Бирсент Карагарен, Конър Руан, Емил Янчев, Иван Арамазов, Лукас Салинас, Димитър Илиев, Георги Минчев (Видол Сейменски, Александър Колев, Александър Иванов, Георги Мавродиев, Иван Михайлов, Кристиан Гомис, Парвизджон Умарбаев, Айвън Ангелов)