Програмата за първите пет пролетни кръга в трите Елитни групи

Пролетният полусезон в Елитните юношески групи до 19, до 17 и до 15 години  започва на 23 и 24 февруари. БФС обяви програмата по дати и часове на първите пет пролетни кръга в трите Елитни групи.

Програма за Елитната U19

16 кръг

23-02-2019 13:30 Янтра 1919 (Габрово) - Черно море (Варна)
23-02-2019 13:30 Нефтохимик (Бургас) - ЦСКА (София)
23-02-2019 13:30 Септември (София) - Левски (София)
23-02-2019 13:30 Монтана (Монтана) - Лудогорец (Разград)
24-02-2019 13:30 Славия (София) - Пирин (Благоевград)
24-02-2019 13:30 Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)
24-02-2019 13:30 Марек 1915 (Дупница) - Сливен (Сливен)
24-02-2019 13:30 Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

17 кръг

01-03-2019 13:30 Черно море (Варна) - Нефтохимик (Бургас)
02-03-2019 13:30 Сливен (Сливен) - Локомотив (Пловдив)
02-03-2019 13:30 Берое (Стара Загора) - Марек 1915 (Дупница)
02-03-2019 13:30 Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)
02-03-2019 13:30 Пирин (Благоевград) - Септември (София)
02-03-2019 13:30 ЦСКА (София) - Славия (София)
02-03-2019 13:30 Янтра 1919 (Габрово) - Монтана (Монтана)
02-03-2019 15:30 Ботев (Пловдив) - Лудогорец (Разград)

18 кръг

05-03-2019 13:30 Славия (София) - Черно море (Варна)
06-03-2019 13:30 Нефтохимик (Бургас) - Янтра 1919 (Габрово)
06-03-2019 13:30 Септември (София) - ЦСКА (София)
06-03-2019 13:30 Дунав 2010 (Русе) - Пирин (Благоевград)
06-03-2019 13:30 Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)
06-03-2019 13:30 Локомотив (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
06-03-2019 13:30 Монтана (Монтана) - Ботев (Пловдив)
06-03-2019 15:30 Лудогорец (Разград) - Сливен (Сливен)

19 кръг

10-03-2019 12:00 Левски (София) - Локомотив (Пловдив)
10-03-2019 14:30 Сливен (Сливен) - Ботев (Пловдив)
10-03-2019 14:30 Берое (Стара Загора) - Лудогорец (Разград)
10-03-2019 14:30 Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)
10-03-2019 14:30 ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)
10-03-2019 14:30 Черно море (Варна) - Септември (София)
10-03-2019 14:30 Янтра 1919 (Габрово) - Славия (София)
10-03-2019 14:30 Нефтохимик (Бургас) - Монтана (Монтана)

20 кръг

16-03-2019 14:30 Септември (София) - Янтра 1919 (Габрово)
16-03-2019 14:30 Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)
16-03-2019 14:30 Локомотив (Пловдив) - Пирин (Благоевград)
16-03-2019 14:30 Лудогорец (Разград) - Левски (София)
16-03-2019 14:30 Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
17-03-2019 14:30 Славия (София) - Нефтохимик (Бургас)
17-03-2019 14:30 Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА (София)
17-03-2019 14:30 Монтана (Монтана) - Сливен (Сливен

 

Програма за Елитната U17

16 кръг

23-02-2019 13:30 Лудогорец (Разград) - Ботев (Враца)
23-02-2019 14:00 ЦСКА (София) - Левски-Раковски (София)
23-02-2019 14:00 Левски (София) - Локомотив (Пловдив)
23-02-2019 14:00 Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)
23-02-2019 14:00 Славия (София) - Етър (Велико Търново)
24-02-2019 13:30 Монтана (Монтана) - Витоша (Бистрица)
24-02-2019 13:30 Сокол (Марково) - Дунав 2010 (Русе)
25-02-2019 12:00 Черно море (Варна) - Септември (София)

17 кръг

02-03-2019 10:00 Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец (Разград)
02-03-2019 11:00 Левски-Раковски (София) - Черно море (Варна)
02-03-2019 12:30 Ботев (Пловдив) - Етър (Велико Търново)
02-03-2019 13:30 Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)
02-03-2019 13:30 Витоша (Бистрица) - ЦСКА (София)
02-03-2019 14:00 Септември (София) - Левски (София)
03-03-2019 13:30 Монтана (Монтана) - Славия (София)
03-03-2019 14:00 Локомотив (Пловдив) - Сокол (Марково)

18 кръг

06-03-2019 11:00 Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица)
06-03-2019 12:00 Лудогорец (Разград) - Локомотив (Пловдив)
06-03-2019 13:30 ЦСКА (София) - Монтана (Монтана)
06-03-2019 13:30 Сокол (Марково) - Септември (София)
06-03-2019 14:00 Левски (София) - Левски-Раковски (София)
06-03-2019 14:00 Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)
06-03-2019 14:00 Етър (Велико Търново) - Ботев (Враца)
06-03-2019 14:00 Славия (София) - Ботев (Пловдив)

19 кръг

10-03-2019 11:00 Монтана (Монтана) - Черно море (Варна)
10-03-2019 11:30 ЦСКА (София) - Славия (София)
10-03-2019 13:30 Септември (София) - Лудогорец (Разград)
10-03-2019 14:00 Дунав 2010 (Русе) - Етър (Велико Търново)
10-03-2019 14:00 Локомотив (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
10-03-2019 14:00 Левски-Раковски (София) - Сокол (Марково)
10-03-2019 14:00 Витоша (Бистрица) - Левски (София)
10-03-2019 15:00 Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)

20 кръг

16-03-2019 10:30 Лудогорец (Разград) - Левски-Раковски (София)
16-03-2019 12:00 Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)
16-03-2019 13:30 Черно море (Варна) - ЦСКА (София)
16-03-2019 14:00 Левски (София) - Монтана (Монтана)
16-03-2019 14:00 Сокол (Марково) - Витоша (Бистрица)
16-03-2019 14:00 Берое (Стара Загора) - Септември (София)
16-03-2019 14:00 Етър (Велико Търново) - Локомотив (Пловдив)
16-03-2019 14:00 Славия (София) - Ботев (Враца)

Програма за Елитната U15

16 кръг

23-02-2019 11:00 Лудогорец (Разград) - Ботев (Враца)
23-02-2019 12:00 ЦСКА (София) - Спартак 1919 (Плевен)
23-02-2019 12:00 Левски (София) - Локомотив (Пловдив)
23-02-2019 12:00 Национал (София) - Верея (Стара Загора)
23-02-2019 12:00 Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)
23-02-2019 12:00 Славия (София) - Етър (Велико Търново)
24-02-2019 13:00 Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Бургас)
25-02-2019 10:00 Черно море (Варна) - Септември (София)

17 кръг

02-03-2019 11:00 Ботев (Пловдив) - Етър (Велико Търново)
02-03-2019 11:00 Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)
02-03-2019 11:00 Верея (Стара Загора) - Лудогорец (Разград)
02-03-2019 11:00 Септември (София) - Левски (София)
02-03-2019 11:00 Черноморец (Бургас) - ЦСКА (София)
02-03-2019 11:00 Добруджа 1919 (Добрич) - Славия (София)
02-03-2019 13:00 Спартак 1919 (Плевен) - Черно море (Варна)
03-03-2019 11:00 Локомотив (Пловдив) - Национал (София)

18 кръг

06-03-2019 10:30 Лудогорец (Разград) - Локомотив (Пловдив)
06-03-2019 11:00 ЦСКА (София) - Добруджа 1919 (Добрич)
06-03-2019 11:00 Национал (София) - Септември (София)
06-03-2019 11:00 Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)
06-03-2019 12:00 Левски (София) - Спартак 1919 (Плевен)
06-03-2019 12:00 Етър (Велико Търново) - Ботев (Враца)
06-03-2019 12:00 Славия (София) - Ботев (Пловдив)
06-03-2019 14:00 Черно море (Варна) - Черноморец (Бургас)

19 кръг

10-03-2019 09:30 ЦСКА (София) - Славия (София)
10-03-2019 11:00 Септември (София) - Лудогорец (Разград)
10-03-2019 11:00 Черноморец (Бургас) - Левски (София)
10-03-2019 11:00 Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)
10-03-2019 12:00 Локомотив (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
10-03-2019 13:00 Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)
10-03-2019 13:30 Спартак 1919 (Плевен) - Национал (София)
10-03-2019 14:00 Верея (Стара Загора) - Етър (Велико Търново)

20 кръг

15-03-2019 11:00 Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)
16-03-2019 10:30 Черно море (Варна) - ЦСКА (София)
16-03-2019 11:00 Левски (София) - Добруджа 1919 (Добрич)
16-03-2019 11:00 Национал (София) - Черноморец (Бургас)
16-03-2019 12:00 Берое (Стара Загора) - Септември (София)
16-03-2019 12:00 Етър (Велико Търново) - Локомотив (Пловдив)
16-03-2019 12:00 Славия (София) - Ботев (Враца)
17-03-2019 11:00 Лудогорец (Разград) - Спартак 1919 (Плевен)