Тежко поражение за Локомотив при визитата на Пирин

Представителният отбор на Локомотив допусна тежко поражение при визитата си на Пирин в Благоевград. "Черно-белите" отстъпиха на своя съперник с 5:0.

Срещата започна лошо за Локомотив, като домакините водеха с 2:0 до 9-та минута. В 4-та минута Станислав Костов откри за 1:0. Пет минути по-късно Анти Рениа покачи на 2:0. В 28-та минута Локомотив можеше да намали резултата. Пламен Крумов начели напречния стълб на вратата на "орлетата" след пряк свободен удар. Минути преди края на първата част Пирин стигна до трети гол чрез Станислав Костов. В 71-та минута Аймен Суда вкара за Пирин за 4:0. Нападателят на благоевградчани беше в засада при попадението, но тя не бе маркирана от страничния рефер. В последната минута от редовното време Петър Христов се разписа за крайното 5:0 в полза на домакините.